SBHB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izdania na nemskata asociacija Spina Bifida & Hydrocefalia

Go down

Izdania na nemskata asociacija Spina Bifida & Hydrocefalia Empty Izdania na nemskata asociacija Spina Bifida & Hydrocefalia

Писане  annakonna Чет Юни 09, 2011 10:18 am

Poruchah si chetiri ot izdanijata na tazi asociacija i v4era gi poluchih po poshtata. Iskam vednaga da spodelja s vas, 4e sa mnogo izcherpatelni i dostupno napisani (na nemski, de..) i v tjah namerih otgovori na vsi4ki vaprosi, koito sa se bluskali do sega v glavata mi, makar 4e si poru4ah samo chetiri ot knigite. A eto i stranicata i spisuka sus zaglavijata:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Az si poruchah slednite:
-Urologia;
-Mobilnost;
-Uprazhnjavane-Nasurchavane-Suvetvane;
-Fizioterapija i snabdjavane s ortezi pri Spina Bifida.
(Cena: obshto 29 Evro).

Ako bjah profesionalen prevodach bih gi prevela doslovno na bulgarski i vednaga bih gi razprostranila u nas... Sad

Razbira se, njakoi neshta vednaga shte vleznat v nashata stranica, no ne moga da preveda vsi4ko po prostata pri4ina 4e s ezika sam dobre, no ne tolkova dobre i chisto fizi4eski sushto njama da smogna, no za tova mislja me razbirate i ne mi se surdite.

S edna duma vi gi preporu4vam goreshto i koito znae ezika ili mozhe da se spravi s prevoda po njakakuv nachin njama da suzhaljava, ako si poru4a neshto ot tjah. Cenata mi se struva dostupna, kato se ima predvid, 4e tuk kato cjalo knigite sa uzhasno skapi-tezi dori sa evtini Wink
Pishete ako i vie ste popadnali na interesna i dostupna informacija ot njakoja stranica ili pak izdanie (vestnik, knigi ili dr.)

E, tova e za sega... Prijatno chetene i mnogo sili na vsi4ki mami i tatkovci za terapiite s decata sunny

annakonna

Брой мнения : 81
Join date : 16.03.2011

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите