SBHB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Разпродажба на сандали Piedro

2 posters

Go down

Разпродажба на сандали Piedro Empty Разпродажба на сандали Piedro

Писане  Admin Съб Апр 16, 2011 9:40 am

Попаднах на хубав он лайн магазин за специализирани обувки. А още по-хубавото е че имат промоция на сандалите на Пиедро (на половин цена)!

Линка е директно към промоцията:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Admin
Admin

Брой мнения : 50
Join date : 14.03.2011
Age : 41

https://sbhb.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Разпродажба на сандали Piedro Empty Re: Разпродажба на сандали Piedro

Писане  annakonna Сря Авг 03, 2011 1:09 pm

I nie si poruchahme obuvki ot tam, no oshte ne sam gi vidjala. I po samata poruchka i dostavka stanaha njakolko nedorazumenija, no vsichko se uredi na kraja. Okaza se, che v momenta v koito az sam poruchala obuvkite (posred noshtite, okolo polunosht...), tochno sushtija razmer, model i cvjat sa bili poruchani ot njakoi drug klient i njamali veche na sklad... I ot tam edni telefonni obazhdanija edin e-mail i t.n. Tova mai za anglichanite e obichaino ili na men taka mi se struva. Predi vreme pak iskah da porucham obuvki, no edna druga angliiska firma i pak edni telefonni obazhdanija..., 4e veche ne proizvezhdali tochno tozi model, koito e na stranicata im v Internet, i t.n. Ne znam, mozhe bi az sam si karuk i vse na men mi se sluchvat podobni neshta. Spodelete opit, molja!

annakonna

Брой мнения : 81
Join date : 16.03.2011

Върнете се в началото Go down

Разпродажба на сандали Piedro Empty Re: Разпродажба на сандали Piedro

Писане  Admin Сря Авг 03, 2011 1:18 pm

При нас до сега всичко е било абсолютно точно - поръчваме, плащаме, пристигат на адреса в Англия. Мисля че твоето е тежка шопинг карма Wink

Admin
Admin

Брой мнения : 50
Join date : 14.03.2011
Age : 41

https://sbhb.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Разпродажба на сандали Piedro Empty Re: Разпродажба на сандали Piedro

Писане  annakonna Сря Авг 03, 2011 2:12 pm

Absoljutno si prava! Laughing I na vsichkoto otgore tova mi beshe parvata Internet pokupka i parvoto plashtane po Internet s kreditna karta... Parvite dve neshta: obuvki i prohodilka!!! I dvete poruchki mi otneha pone 3 chasa bleshtene v monitora i skubene na kosi... I uspjah da si blokiram i kreditnata karta, zaradi njakakuv zaguben kod, koito v kraina smetka taka i ne mi potrjabva... Che se obazhdah i na hotline- linijata za kreditnata karta da ja "otkljuchat" i tova prez noshta... No kakto kazvat shtom kraja e dobur-vsichko e dobre! Laughing

annakonna

Брой мнения : 81
Join date : 16.03.2011

Върнете се в началото Go down

Разпродажба на сандали Piedro Empty Re: Разпродажба на сандали Piedro

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите